Sony Xperia Z2 avatar yeni sızan haberler. Xperia Z2 ne zaman çıkacak ?

Paylaş.

Merhabalar Xperia z2 ile ilgili her gün yeni bir söylenti düşmeye başladı. Aşağıdaki bahsedeceğim iddadan ibarettir kesin değildir ama bir çogu çıkacaktır diye düşünebilir siniz. Yen Xperia z1 Honamiden sonraki Z’ kod  adı avatar olabilir .

başlıca özellikleri aşğaıdaki gibi olacak Xperia Z1 özelliklerinin biraz daha güçlendirilmişi gibi düşünebilirsiniz.

IGZO Display

Android 4.4 KitKat,

Xenon Flash,

20.7MP/3.5MP Sony G Lens Camera

Yeni İşletim Sistemi

Sony Mobile Android 4.3 çalışan Samsung Galaxy Not 3 ile karşılaştırıldığında biraz hayal kırıklığı yaratıyor Android 4.2.2 Jelly Bean ile Xperia Z1 yayınladı. Xperia Z2 Avatar – Ama Japon teknoloji şirketlerinin gelecek şeklinde. Android 4.4 KitKat kullanarak manzarası değişebilir .

4.4  kit kat de performansbir hayli artıyor. helede z2 gibi 4 core güçlü işlemcilerde siz düşünün.

– Baskı için entegre seçenekleri: Sony kendi baskı uygulaması sağlayabilir

– Kablosuz ödemeler : eklentileri satın almak için uluslararası sahipleri için daha fazlası

– Düzgün animasyonlar :Xperia UI (user interface) değişikliklerinde değişiklikler olabilir

– Palet renk düzeni

– Kamera ve galeri uygulamalar üzerinde Donanım : Sony kendi ile bu değişecek

– Boyutları ve kalite çeşitliliği ile PDF formatında İthalat ve ihracat görüntüleri

– Yeni yerli filtreler ve efektler uygulama

– , Google Drive gibi yerli uygulamalar , tutun ve Quickoffice

Android 4.4 KitKat da büyük ölçüde Xperia Z2 sistem performansını artıracakbellek hafif olduğu iddia edilir .

IGZO Ekran (4k deskli olabilir )

Sony ayrıca diğer markaların birkaç yeni cihazlarda yer söyleniyorXperia Z2 üzerinde Sharp’ın IGZO ekran teknolojisi kullanabilir . IGZO TFT LCD ekranlar ile karşılaştırıldığındapil kolay bir çok piksel yoğun ekran sunuyor . Buna ek olarak, 500ppi piksel yoğunluğu IGZO ekran üzerinde de mümkündür.

Xperia Z2Xperia Z1 en 441ppi ve HTC crispier ve daha ayrıntılı görüntüler ve videolar için Kişinin 469ppi daha yüksek 505ppi piksel yoğunluğu , söyleniyor .

Mobil motorları Ekran

Mobil cihazlar için X – Reality ile TRILUMINOS da kontrast, parlaklık , sesleri ve renkleri geliştirmek için Xperia Z2 dahil edilmesi bekleniyor . Ayrıca, geleneksel LCD paneller , sesleri ve dokular daha iyi üreme , keskin görüntüler ve inceltir ayar doygunluğu daha büyük yüzde 50 kadar renk gamı ​​artırabilir .

Sony G Lens

Sony Xperia Z2 bir Sony G lensXperia Z1 aynı 20.7MP kamera olacak . Sony G lens özelliği Carl Zeiss optik ve görüntü kalitesi – odak , arka plan alanları defocuses geliştirir , daha yüksek kontrast için ışık iyi ve en aza parlama toplar . Buna ek olarak , Xperia Z2 bir 3.5MP ön kamera karşı karşıya spor ve muhtemelen bir Exmor RS görüntü işlemci özellikleri olacaktır .

Xenon Flash

Bu Xenon flaşlı aksine nispeten düşük güç tüketimi ile en aza indirilebilir çünkü LED flaş akıllı telefonlar ve tablet arasında yaygındır . Ancak, Sony nedeniyle aşağıdaki faydaları için Xenon ile Xperia Z2 için LED flaş değiştirebilir.

1 . LED daha parlak patlamaları

2 . Uzun menzile sahip Flaşlar

3 . Gece çekimleri sırasında görüntülerde bulanıklığı azaltır

4 . Önemli ölçüde görüntülerde daha az gürültü üretir

Önümüzdeki smartphone olumsuzXenon flaş tarafından işgalpil tüketimi ve olası daha büyük alanı olacaktır . Sony cihaz üzerindeki toplu alacak eğer henüz bilinmemektedir.

Exclusive kamera Uygulamalası

Bu Bilgi – Göz , Timeshift – Burst ve birçok senaryolarda yararlı olabilir AR etkisi olarak Sony Xperia Z1 özel kamera uygulamaları . Bilgi – Göz kullanıcı nesne hakkında yararlı bilgiler almayı sağlar , Timeshift – Burst seçim ve AR Etkisi görüntü yakalama eğlenceli animasyonlar ekler fotoğraf bir seçim verir 2 saniye içinde 61 kare yakalar .

Xperia Z2 gibi Info- Göz bilgilerin daha hızlı veya çevrimdışı tasarrufu , Timeshift – Patlama ile ilgili daha fazla kare ve video kaydı için kullanılabilir AR Etkileri olarak üç uygulamalar üzerinde iyileştirmeler alabilirsiniz .

Su geçirmez ve Tozza Karşı dayanıklılık

Bu Xperia Z2 gibi IP55 ve IP58 derecelendirme gibi Xperia Z1 aynı prova olacak kesin . IP55/IP58 özellikleri cihazda su geçirmez ve toza dayanıklı koruma ve sualtı kullanmanıza olanak sağlayacaktır . Umarım , Sony Xperia Z2 için tamperli cam dışında daha iyi bir ekran koruyucu kullanır .

 
Sony Xperia Z2 olduğu iddia edilen bir görüntü sızdı ve Android SaS tarafından ortaya çıkarıldı . Bu büyük ekran ve süper ince tasarımı dışında Sony Xperia Z çok benziyor . Sony Mobile görünüşe resim yüklemek veya üçüncü taraf kıyaslama uygulamaları kullanmak için değil çalışanlar için kurallar koymak , görüntü doğru olup olmadığını belirlemek için henüz bir yolu yoktur .

İşlemci ve RAM Özellikleri

Sony hala Xperia Z2 kadar güç ve çoklu görev idare ve cihazın uygulama yükleme geliştirmek için 3GB RAM Qualcomm’un Snapdragon dört çekirdekli işlemci kullanacak . Android 4.4 KitKat daha çok çekirdekli işlemci desteği ve hafif sistem büyük ölçüde bu tür 3D oyunlar oluşturma , kamera işleme , ağ istikrar ve daha birçok performans birçok açıdan Xperia Z2 yardımcı olabilir iddia ediyor .

Çıkış Tahmini  Tarihi

Bugün itibarıyla, söylentiler Xperia Z2 için Sony’nin mümkün çıkış tarihi Nisan ayı 2014 yılında beklentileri ayarı vardır . Ayrıca gelecek akıllı telefon Xperia Z1başlatılması fiyatına göre biraz pahalı fiyatlı olacağı tahmin edilmektedir . Buna ek olarak , Sony Xperia Z2 Avatar 3G ve 4G LTE özellikli modelleri üretebilir .

 

Kaynak – source :http://au.ibtimes.com/articles/513053/20131011/sony-xperia-z2-avatar-specs-10-upgrades.htm#.UoEV4JRZ6Uc

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)