Biyografi

KARADERE

1982 yılında İstanbul ‘un nacizane semtlerinden olan Fatih , Cerrah Paşa Tıp Fakülte’ sinde akşama doğru 16:05 sularında doğdum. Uzun süre Fatih Karagümrük’te ikamet ettim. (1982-2000) ilk ve orta öğretimini Atikali ve Hırka-i Şerif İlk Öğretim okullarında tamamladım.

Doğma büyüme KARAGÜMRÜK lüyüm diyebiliriz..  Tuttuğum takım şampiyon FENERBAHÇE  🙂 dir.

Her şey deneme yanılma yöntemiyle başlamıştı 1.5 volt pillerle elektriği yeniden icat etmekle başlıyordu ve ne kadar sürecekti ben de bilmiyordum.Aslında merak etmek ve incelemekti işin özünde olan. Çocukluk yıllarında bir çok amatör elektrik projeleri yaptım. Ve hiç bir oyuncağım fabrikadan çıktığı hali ile hayatına devam edemedi. 🙂 Sürekli geliştirme ve tamir etme dürtüsü ile yaşadım diyebilirim. En büyük hayalimdi pilot olmak, ama olmadı.

İkinci planda Elektronik mühendisi olmayı çok istiyordum. Üniversite yıllarında Bilgisayar teknolojisinin yaygınlaşması ve bilgisayar teknolojilerin Elektroniği kapsayacağı fikrine inanmaya başlamıştım.

Daha üstü varken alt bir teknolojide, kalamazdım hemen kararımı değiştirdim. Bilgisayara yöneldim. Meslek seçimim işte böyle başladı , okul vs. derken iş hayatında Bilgisayar üzerine farklı deneyimler edindim. 1996 yılından beri bir şekilde Bilgisayar dünyası içindeyim. Yazılım ve Donanım ‘ın ayrılmaz bir bütün ve ikisinin de bir arada bilinmesi gerektiği fikrini devam ettirmeye çalışıyorum.

Halen özel bir firma da Bilişim Sektörü ile ilgili SAP ERP sistemleri ve projeleri üzerine çalışmaktayım. Bakalım yolun sonu nereye kadar ….

Amatör Telsicilik,  Uçak teknolojileri ile ayrıca ilgilenmekteyim.

Çağrı Kodum : TA1HKB

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Biyografi, 10.0 out of 10 based on 1 rating

2 Comments

 1. Misafir
  19 Mart 2017 @ 22:44

  Efsane insan….

  Reply

 2. Barış
  23 Ocak 2020 @ 16:20

  Çok başarılı bir blog.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.