SAP Türkiye Forum 2014 değerlendirmesi

Paylaş.

SAP’nin 19’uncu kez hayata geçirdiği SAP Forum İstanbul, “Basit Düşün, Fark Yarat” teması ile 31 Ekim’de İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. İnovatif teknolojileri, yenilikçi fikirlerle buluşturarak iş dünyasının geleceğini yeniden tasarlamak için bir platform sunan SAP Forum’da odak noktası karmaşık olan iş uygulamalarına SAP’nin yaklaşımı ve sadeleştirme stratejisiydi.


SAP forumda  bu sene çokta yeni bir ürün yoktu dünya blut bulut diye SAP bulut demiş ama bulut içinde kaybolmuş gibi geldi.

Bulut teknolojisi nedir ? Şirketler buluttan ne anlamalı ?  SAP için bulut nediri  iyi anlatamamış. En berbat SAP formuydu diyebilirim . (daha berbatı yapılana kadar) Özetle çok kötü bir forumdu. Zaten forum da bir grip virüsü vardı herkez forumdan sonra yatak döşek yatttı. Rakip firma oracle admalarımı saldı bu hastalık vürüsünü süphelenmedim değil.

Bir yemek verdiler milleti rezil ettiler sosyete hesabı kokteyli beceremediler. organizasyon berbattı millet elinde tabakla cam kenarlarında yemek yemeye çalışıyordu en bahalı teknoloji forumu SAP de slogandaki gibi Basit düşün, fark , yarat ile ciddi bir fart yarattı 🙂

katılamayanlar için gerekli materiallar döküman erişim linklerini paylaşıyorum.

Sunum dosyaları: http://www.slideshare.net/sapturkiye

Sunum videoları https://vimeo.com/sapforum

Fotoğraflar https://www.flickr.com/photos/sapturkiye/sets/72157646818111323/

SAP Forum Dergisi 10. Sayı http://www.sapforum.tv/sap-forum-dergisi-sayi-10/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)