SAP Forum 2012 Yepyeni Bir Yarış 16 EKİM 2012 – İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye

Paylaş.

SAP Forum 2012 yeni bir yarış
SAP Forum 2012 Yepyeni Bir Yarış

Merhabalar, ERP devlerinden  SAP Turkey  sanırım 2012 de forum düzenleme rekoru kıracak. SAP ‘ın bu yıl çok sayıda düzenlediği forum organizasyonlarının bir yeniside 16 EKİM 2012 düzenlenecek Yepyeni Bir Yarış konu başlıklı forum İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye de gerçekleşecek. Tüm SAP ERP sistem modül uzmanları, kullanıcıları ve geliştiricilerine duyurulur.

SAP FORUM İSTANBUL Yepyeni Bir Yarış

16 Ekim 2012,
İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye

foruma online kayıt için  http://www.sapforumkayit.com/  kayit sitesinden giriş yapabilirsiniz.

Forum içeriğini indir :  http://www.sap.com/turkey/about/events/forum12/pdf/SAP_AJANDA.pdf

Forum İçeriği aşağıdai gibidir.

Bu yıl 17.’si gerçekleşen, Türkiye’nin en geniş katılımlı teknoloji etkinliği SAP FORUM, hızla değişen koşullarda rekabetçi kalabilmenin yeni yöntemini YEPYENİ BİR YARIŞ ile sahneye taşıyor. Tüm sektörlerden orta ve üst düzey yöneticileri ağırlayacak olan SAP FORUM 16 Ekim Salı günü, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Liderliğe oynamak için tek bir boyutta önde olmak artık yetmiyor. Büyük ve karmaşık verilerin dünyasında, sınırlardan bağımsız, inovasyonun kilit rol oynadığı yeni bir rekabet ortamı oluşuyor. Çok boyutlu, yepyeni bir yarış başlıyor.

Büyük Verinin Koşusu

SAP Database ve Teknoloji Dünya Başkanı Steve Lucas’ın gerçekleştireceği açılış konuşması, bir iş kolunun sağlıklı yürüdüğüne dair belirtiler yaklaşık 100 yıldır değişmezken, bilgi ve verinin bu sağlığı etkileyebilecek kadar arttığı gerçeğini ele alacak. Lucas, iş dünyasının bilinen gerçeklerine başka bir açıdan bakarak, dinleyicileri yeni teknolojiler ile tanıştıracak.

Hayata Fark Atmak

48 saat uyumadan, ayakta beslenerek, bir çölde ya da Mont Blanc dağlarında, sırtınızda 30 kilo yük ile koşmak. Hız mı, strateji mi yoksa dayanıklılık mı? İş hayatı da bir ultra maraton değil mi? Gün ortası açılışında “Yarışmadan yarışmacı olunmaz. En iyilerle yarışarak çıtanı yükselteceksin.” diyen Türkiye’nin ilk Ultra Maratoncusu Bakiye Duran dinleyicilere farklı bir vizyon katacak konuşması ile sahnede olacak.

Interaktif sunumlar, müşteri başarı hikayeleri ve SAP’nin yenilikçi çözümleri ile yarışı nasıl farklılaştıracağınızı görmek için 16 Ekim 2012, Salı günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek SAP Forum’u kaçırmayın.

Saygılarımızla,
SAP Türkiye

Kaynak Soruce :

foruma katılmak için  http://www.sapforumkayit.com/  kayit sitesinden giriş yapabilirsiniz.

http://www.sap.com/turkey/index.epx

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)