LG G3, Qualcomm Snapdragon 805 ile mi gelecek. G3 ile ilgili sızıntı resimler ve haberler.

Paylaş.

Kore firması olan LG sonradan geldi ama hızlı geldi desek tabir tam yerine oturur.

LG g3 ile ilgili donanım neredeyse kesin gibi görünüyor ama söylentilerde altın rengi modeli de çıkabilir

bir diğer kesin olmayan şeyde RAM konusu 2 GB ve 3GB opsiyonel olabilir yani ram versiyonu iki farklı modele giderek fiyat politikasını ilk kez ram den yapan model olarabilir bu güne kadar farklı ram politikası uygulayan başka bir model hiç bir markada ben görmedim 🙂

 

 

LG g3 te OIS plus (+) destekli arka kamera Sony üretimi 13MP çözünürlüklü Exmor RS IMX124 kullanılacak. 4K video kaydı destekleyecek söz konusu sensör bir süre önce tanıtılacak OnePlus One modelinde de kullanılmıştır.

LG G3’te ayrıca 3.200mAh kapasiteli pil kullanılacak. LG G2’ye göre 200mAh artırılan pilde yazılımsal özelleştirmeler sayesinde verimlilik sağlanacak ve aynı kapasiteli pillerden daha uzun ömürlü olması sağlanacak. Galaxy S5’in 2.800mAh kapasiteli pili de Lucid Logic tarafından geliştirilen yazılımlar sayesinde %35 oranında daha verimli çalışmakta. Firma tarafından geliştirilen yazılım akıllı telefonda oyun, navigasyon, video izleme ve internet kullanımı esnasında arka planda çalışan uygulamaların daha verimli çalışmasını sağlıyor. Bu sayede cihazın ısınması engelleniyor ve pil tüketimi düşürülüyor.

Son olarak LG G3’te yer alacak diğer özelliklerden söz edecek olursak; 5.5-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekran, 3GB RAM, 32GB depolama, microSD kart desteği, suya karşı dayanıklı yapı, arka bölümde yeniden dizayn edilen tuşlar, Android 4.4 KitKat ve yeni nesil Optimus kullanıcı arayüzü.

Gsm Arena LG G^özellikleri 

http://www.gsmarena.com/lg_g3-6294.php

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)