Sony Extra Bass MDR-XB600 incelemesi.

Paylaş.

Merhabalar, normalde böyle bir kulaklığı kullanmayı tercih etmem beş parada vermem ama, beats marka profesyonel DJ kulaklık ile başlayan bu modadan SONY sizce geri kalırmıy dı ses sistemleri yıllardan beri uzmanlık alanı olan Sony nin bir çok profesyonel kulaklığı mevcut benim elime bir hediye olarak geldi bu kulaklık  şimdi inceliyelim tasarım mükemmel kullanıcı dostu katlanabilir özelliği ile sony çıtayı yükseltmiş deriden kavucuk üst sony ve kulaklık yumuşak deri ile kulağa zarar vermeyen bir yapı mevcut çok şık bir kulaklık ama ben şahsi tercihim bu tarz kullaklıkları kullanmıyorum.. Büyük yer kaplaması felan.

neyse bass olayı super clear noise özelliği ile ciddi kaliteli ses ama dinlediğiniz müziklerde kaliteli olmalı mp3 ler değil trackler dinlemelisiniz.

[youtube o2jDgbovf8A]

 

Nabzı hızlandıran bas

Kaliteli ekstra bas sesle kalp atışlarınızı hızlandırın. 40 mm sürücülerle her müzik türünde bas sesler hassas ve güçlü bir şekilde üretilir.

Ayrıntılı baslar

Kulaklık başlığının içindeki ön ve arka diyaframlarla yumuşak, yankılı bas deneyimini yaşayın. Gelişmiş Doğrudan Titreşim Yapısı, sesi yalıtan sıkı bir yalıtım oluşturur.

Tüm duyularınız için tasarlandı

Konfor ve tarz çıtaları yükseldi; yalnızca 220 g ağırlığında birinci sınıf tasarım elde edildi. Kulaklık başlıkları yeterli dolgu malzemesine sahiptir ve ses çıkarmadan döner.

Kompakt, katlanır tasarım

 

Dolaşmayan tırtıklı kablo

TEKNİK AYRINTILAR
  •  40 mm neodimyum sürücü ve 1000 mW maksimum güç girişi

  •  Dengeli, yumuşak bas ses için Gelişmiş Doğrudan Titreşim Yapısı

  •  104 db/mW ses hassasiyeti ve 4–24.000 Hz frekans

  •  Konforlu baş pedi ve kulak yastıkları

  •  Katlanır tasarım saklamayı kolaylaştırır

satın al : http://www.sony.com.tr/dealerlocator/search/product/mdr-xb600

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)