Shiftwear Giyilebilir mobil tasarım kontrollü akıllı ayakkabı

Paylaş.

shiftwear akıllı ayakkabıyı geliştirdi. ön satışa çıkan ayakkabının yanlarına yerleştirilen esnek renkli ekran ile mobil cihazdaki yazılımınız dan istediğiniz deseni ekleyerek canınız sıkılınca ayakkabınızın tarzını yapıyorsunuz. ikinci bir ayakkabı almaya gerek yok. Fiyatı 599$ olarak belirlenen ürün biraz yeni fikir olması sebebi ile bahalı yaklaşık 600 $ yani 1800 TL civarında ön sipariş verebiliyorsunuz.

bir şarj bir bluetooth be flexibil bir ekran ile güzel bir düşünce ben burada flexbility (esnek ekran teknolojisi) ekranın ilk kullanımındaki başarıyı çok merak ediyorum günlük yaşamda bu teknoloji nihai hali son kullanıcıya sanırım bu üründe sunulacak bakalım akıllı teknolojilerin giyilebilir versiyonlarında neler göreceğiz. Eğer filexibil ekran başarılı olur ise artık gerisi gelir. Ne fikirler ile nerelerde bu teknolojinin kullanılacağını sizde tahmin edebilirsiniz…

Arabaların kaportalarının da e-link yada bu ekranlarla (flexibil) kaplandığında model ve renk değişimleri de karşımıza yakın zaman da çıkar ise şaşmayınız.

http://www.shiftwear.com/

 

Youtube kanalı : https://www.youtube.com/channel/UCK1nJCYIk8aazNef-ArEZSg

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)