SAP Forum 2011 – Online Kayıt Formu ile kayıt olun

Paylaş.

SAP FORUM 2011
EN İYİ HAMLE sloganı ile yine fuarda.

 Bu yıl ki 3. sü düzenlenen ERP SAP sistemleri konulu forum
Lütfi Kırdar Kongre Sarayı, İstanbul,
23 Eylül 2011, Cuma yapılacak

Online Kayıt için : http://www.sapforumkayit.com/

Etkinlik içeriği :  http://www.sap.com/turkey/about/events/forum11/SAPForum2011_Ajanda_v2.pdf  

Sap turkey forumm  sayfası :  http://www.sap.com/turkey/about/events/forum11/index.epx

içerik ile ilgili Kaynak  : Sap turkey  forum içerik yazısı aşağıdaki gibidir.

Bu yıl 16’ncısı gerçekleşecek olan SAP FORUM, iş dünyasını strateji, inovasyon ve teknolojinin yeni oyun alanına taşıyor.

14 salonda, 100’e yakın sunumun gerçekleşeceği SAP Forum 2011’de, işlerinizi daha verimli ve daha hızlı yapabilmenizi sağlayacak en son teknoloji iş uygulamaları ve başarı öykülerini dinleme fırsatı bulabilirsiniz. Mobiliteden bellek içi bilişime, bulut teknolojilerinden, iş zekasına kadar SAP’nin her alandaki yüzlerce çözümüne odaklanan SAP FORUM 2011’in açılışını strateji dehası ve satranç dünyasının efsane ismi Garry Kasparov yapıyor! Bellek içi bilişim teknolojisinin yaşayan örneği olan Kasparov, SAP Forum’da yapacağı konuşmasında değişen dünyada yaşanan rekabeti masaya yatıracak ve katılımcılara strateji geliştirme üzerine önemli tavsiyelerde bulunacak.

SAP Forum 2011’de in-memory (bellek içi) teknolojisi ve bu yıl kurumsal yazılım pazarında çığır açan gerçekten gerçek zamanlı uygulama HANA ön planda olacak. Bunun yanısıra işletmelerin tüm süreçlerini mobilize etmelerine olanak tanıyan SAP Mobil Çözümleri teknoloji ve analitik uygulamalara odaklanan sunumlar öne çıkıyor.

SAP, rekabette öne geçmeleri için iş dünyasını yeni stratejilerle buluşturuyor “En İyi Hamle” sloganıyla biçimlenen etkinlikte, tüm sektörlere özel yeni teknolojiler, müşterilerin ağzından başarı hikayeleri, vizyoner paylaşımlar, SAP uzmanları ile birebir görüşmeler için “Meet the Expert” standları, mobilite ve bulut bilişim konularını kapsayan geniş demo alanı ile tamamen iş dünyasına yönelik stratejik bir yaklaşım ve yenilikçi teknolojilere odaklanan bir içerik sunulacak.

Şirketinizi zirveye taşıyacak en verimli ve en doğru kararları almak, rakiplerinizi en iyi hamle ile geride bırakmak için 23 Eylül 2011, Cuma günü Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda gerçekleşecek SAP FORUM 2011’i takviminize ekleyin.

Saygılarımızla
SAP Türkiye

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)