Samsung çift taraflı esnek ekran telefonu tanıttı

Merhabalar,

Çift taraflı veya çift ekranlı cihaz fikri bayağıdır teknoloji gündeminde. Cep telefonların da çok farklı versiyonlarını bir çok marka denedi bunların en başarılısını şuana kadar.

Rus menşeyli şuanda çinlilerin satın aldığı YotaPhone 1, 2 ve YotaPhone 3 serileri oldu . Bunun haricinde arka tarafa widget mantığında meuizi nin birkaç modelini sayabilirim.

Ama Samsung son 5 yıldır çok farklı bir teknoloji üzerine çalışıyordu amoled teknolojisini esnek (flexible ) bir teknoloji ile çalıştırma üzerine ciddi geliştirme labortuarları kurdu ve ara ara concept sızıntılar ile basından bizi bilgilendirdi.  Şimdi ürün tam olmasada ilk kullanıcı deneyimi concept den bir sonraki adımda diyebilirim. Samsung yapmak istediği kıvrıla bilen bir LCD ekran ile ürünleri faklı kullanım deneyileri ile kullanıcıları ile buluşturmak. Bakalım bu yeni fikir teknolojisi gerçek hayatta ne kadar kullanılabilir olacak ve kullanıcılar tarafından nasıl benimsenecek.

Samsung apple dan esintiler ile adına X diyor ve Samsung Galaxy markası amiral ürünlerinin kod adı diyebilir yan yeni ürünün adı Samsung Galaxy X diye lanse edeceği ilk concept 3d görseli aşağıda paylaşıyorum. (resmi olmayan bu görsel fikir verecektir)

Gelecekte bizi neler bekliyor ?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)