Korona Virüs Günlüğü 5. Gün


Merhabalar,

Karantina’da 5. günüm ve bugün günlerden Salı tarih 24.03.2020

Sabahtan beri maillerimi kontrol ediyorum. iş ile ilgili yarım kalan işleri tamamlıyorum. Açıkçası işteki yoğunluk yok. işlerde bir azalma var diyeilirim. Acil öncelikli işler üzerine yoğunlaşıyoruz.

Doğruyu söylemem gerekir ise karantineden başka bir önlem almadım. Yok detenfektan maske kolonya stoklamak gibi. Ama evde durduğumdan evi toparlama için kurcalamaya başladım ve yıllardan beri evde kaybolan varlığını unuttuğum bir çok şeyi bulmaya başladım. Bir sürü atılması gereken gereksiz şeyler vs. Aslında bu tip durumlarda genelde ev taşıma sıralarında meydana çıkar . çok uzun süre aynı evde oturanların çokta rastlamadığı şeyler bunlar. Arada evin içinde odaları taşmak gerekiyor tecrübesini hayatımıza ilerleyen dönemlerde sokmak gerekebilir.

Tesiste yaptığım spor aktivitesini henüz tam randumanı ile oturtamadım. buna hızlıca bir çözüm bulmam gerekiyor. Vitamin takviyesi olarak portal suyu ile greyfurt karışımı bir kaç gündür içtiğim bir tonik karışım.

Ev hatayında standart stabil yaşama girdik diyebilirim.

Sağlıklı ve mutluluk dileğm ile esen kalın…

Ülkemizde şuan itibari ile ;

Resmi kayıtlara göre Covid 19 hasta ve vefat eden kişi sayısında son durum;

Son 24 saatlik sürecin ardından Türkiye’de bugüne kadar Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 44‘e yükseldi, vaka sayısı ise 1872 oldu. Vaka/Ölüm Oranı = 2,35

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)