Doom 4 oyununda steam de yaz indirimi başladı ?

UYARI  : bu oyun daki karakterler korku içerikli olduğundan 18 yaş üstü için uygundur. Aman dikkat. 

Doom 4 steam de yaz indirimi başladı ? 500 TL ile giriş yapan oyun 240 Tl den 131 TL ye kadar düşmüş daha düşşe düşşe nekadar düşer ? sizlerden yorum alalım.

Bana fiyat makul gibi geldi. yoksa yanılıyor muyum ? son 10 yıldır oyun oynamıyorum bu oyunun hastasıydım yine çekiyor beni . Steam den oyun alanların yeni bir oyun alındıktan ne kadar zaman sonra en fazla nekadar düşeceği hakkında tecrübelere ihtiyacım var ?

Bu oyun 2004 lerdeki doom 3 versiyonu  (doom 4 tam 12 yıl sonra çıktı) çıkmıştı ve yüksek bir donanım lı pc isityor du amd 2600 + toplamıştık oyunu oynamak için hey gidi günler . oyunu bitirip gaza gelip askere gitmiştik …

Bu oyunun bu kadar uzun sürmesinde başka sebeplerde var tam bir ilimunate oyunudur ? Aman dikkat . kafayı çizdirmeyin uyanık be ayık olun . grafikler arka planda bilinç altınıza girer ve tecavüz eder. sağlam beyin arkadaşların oynamasını tavsiye ederim yada araştırma amaçlı 🙂  oyun elimde olmadığından çok fazla tespitte bulunamıyorum. aşağıdaki videolardaki gibi oynayanlardan izlediklerim doom 3 deki şifreli ekranları hiç bozmamışlar eski oyuncuların hoşuna gidecektir menüler eskiyi anımsatacak şekilde modernize edilmiş ve konuşan pc sistemindeki kızın sesi bile 12 yıl sonra hala aynı vav bu müthiş bir düşünce adamlar oyuna çok ciddi bir mühendislik harcamışlar bu bir oyun değil projedir subluminate konuşuyorum anlayana … şifreleri çözün bakalım.

PS4  deki yorumlar.

Oyunun SONU nda sizi bekleyen canavarların patronu 🙂 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)