Sony Xperia Z4 resmi olarak Japonya da duyuruldu

Paylaş.

çok enteresan bir şey oldu lansmansız xperia Z4 ilk japon sitesinden duyuruldu. işte detaylar RAM yine 3 GB almıyorum arkadaş… bu sonynin duyurusuna göre sadece sony japonya ya özel bir ürünmüş.

esas xperia Z4 mayıs ayında duyurulacak. bakalım dahamı güçlü olacak. yoksa eylül  IFA 2015 mi kalacak.

5.2 inç 1920×1080 ekran
64-bit octa-core(sekiz çekirdekli) Snapdragon 810 işlemci
20.7 megapiksel arka kamera, Exmor RS sensörü, 4K video çekimi
5.1 megapiksel ön kamera, Exmor R sensörü
32GB dahili hafıza
microSD kart girişi
3GB RAM
2930mAh batarya
146 x 72 x 6.9mm
Android 5.0 Lollipop
Metal gövde
Su ve toza karşı dayanıklılık

bu tanıtım sadece Japonya da satılacak yani ülkeye özel avrupa için Xperia Z4’ün ise mayıs ayında tanıtılması bekleniyor.

translate hali ile duryuru : https://translate.google.com.tr/translate?sl=ja&tl=tr&js=y&prev=_t&hl=tr&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.sonymobile.co.jp%2Fcompany%2Fpress%2Fentry%2F2015%2F0420_1_xperia_z4.html&edit-text=&act=url  işte google translate ile çevirlmiş hali

İhbar

Haber ve Konular
2015/04/20

gelişti amiral gemisi akıllı telefon “Xperia ™ Z4” yüksek kaliteli kablosuz müzik çalma ile donatılmış geniş açılı 25mm ön kamera sağlar LDAC ™ karşılık, çekim ve tanıtım adam ile paylaşmak zevk

Ltd Sony Mobile Communications Co, böyle bir ses “Xperia ™ Z4 (Hızlandırılmış arka Georgette Dört)” iç pazarda tanıtıldı daha sonra bu yaz, devlet-of-the-art Sony araya getiren, kamera, amiral gemisi akıllı telefon, (bundan böyle, Sony Mobile olarak anılacaktır) sen. Bu ürün, Xperia Z serisi şeklini tamamlayan amaçlı bir üründür.

Xperia Z4 (soldan: Beyaz, Siyah, Bakır, Aqua Yeşil)

İnce ve hafif (kalınlık: yaklaşık 6.9mm Ağırlık: 144 g yaklaşık) yaklaşık 5.2 inç geniş ekran ile donatılmış Xperia Z4, gövdesi ve cilalı edilmiş bir alüminyum çerçeveye, cam malzeme kombinasyonu ile sofistike tasarım, hem gücü var. Ayrıca, Yeni iki-katmanlı işleme köşesinde reçine kabul ve biz onun parlaklık ve renk bile zimmetine geçirmek kaybetmek değil, bir tasarım elde ettik. Bu ürün aqua yeşil dört renk, siyah, bakır öne vücudun Beyaz dokusunu genişletmek bekleniyor.

Ana kameraya ek olarak ön kamerada Sony state-of-the-art ile, SNS (sosyal ağ servisleri), bu kez yayılması için artan talebe cevap verebilmek için de. Bu tür öz-portre (SELPHY) ve video aramaları gibi, ben kamera fonksiyonu önemli bir evrim ekledik. Çeşitli şekillerde iletişim yayılır iken, sadece sen mutlulukla, örneğin, işleme, adam çekim ve akıllı telefon Kişiyle, kamera deneyimi geniş bir yelpazede, zevkinize uygun arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için düzenlenebilir, anılar olarak konuyu kaydetmek için keyfini çıkarın. Sony, uzun yıllar boyunca geliştirilen kamera teknolojisi ile bu tür odak uzaklığı 25mm geniş açı lens gibi mobil cihazlar için görüntü sensörü Exmor R yaklaşık 5,1 milyon piksel,, kolayca temiz çekim grup fotoğrafları ve aile ve arkadaşlar ile videolar. Alınan Foto tadı gibi, düzenlemek mümkün yüzün sentezi olabilir “AR maskesi” gibi benzersiz kamera uygulaması ile “deri” ve “tarzı portre”, işleme, gibi, tadı eklenir göre, olduğunu. Böyle bir “yemek modu” yol ve gece görünümü güzel tazelik ve mutfağı üç boyutlu duygusu, çoğaltmak ekleme gibi, ana kameraya, sadece teknoloji, yüksek görüntü kalitesi ve yüksek hassasiyet, “prim Rastgele Auto” elde etmek, belirtmek gerekir ki ve gıda gününde yemiş gibi, açıkça gün-gün önemli sahneyi terk edebilirsiniz.

Ses işlevi, hatta hava duygu ve stüdyo ve konser salonu (* 1) (bundan sonra, yüksek çözünürlüklü gerçekçilik duygusunu çoğaltmak yüksek kalitede müzik deneyimi sunmak için CD, yüksek çözünürlüklü ses aşan bilgi miktarını vardır ) ‘e uygun olarak. Buna ek olarak, yeni bilgilerin kadar yaklaşık üç katı mevcut teknoloji ile LDAC ™ (Erudakku) elde etmek için (* 2), artık destekleniyor yüksek kaliteli kablosuz müzik çalma ses sıkıştırma teknolojisi karşılaştırıldığında.

Kamera Qualcomm Inc, 64-bit okta çekirdekli işlemci yüklenmesi (aslanağzı 810) ve robot 5.0 tarafından Xperia Z4 ses, ilave olarak, bundan başka, işlem gücü ve rahat bir işlem geliştirilmiştir. Buna ek olarak, bu 6.9mm olan 2930mAh ince kasanın batarya ile donatılmış, bu 17 saat (3G) uzun kesintisiz konuşma süresi gerçekleşmiştir. Buna ek olarak, IPX5 / IPX8 eşdeğer su geçirmez performans (* 3) toz geçirmez performans ve IP6X eşdeğer (* 3), bu güvenle, her yerde yol, kap-az USB terminali, ev, iş gezisi hedef gibi karşılık mümkündür rahat kullanılmak üzere tasarlandığı gibi, bu kolaylık geliştirdi.

Xperia Z4, Sony Mobile giriş sayesinde, önemli iç piyasada, Xperia Unique eğlenceli önermeye devam edecektir.

 1. yüksek çözünürlüklü ses kaynağı, genellikle CD (44.1kHz / 16bit), ve DAT (48kHz / 16bit) (örnekleme frekansı, ya da bit herhangi bir sayı) Ses kaynağı ile PCM veya DSD formatında daha fazla bilgi miktarı ı ifade eder.
 2. Mevcut teknoloji, Bluetooth A2DP SBC (328kbps, 44.1kHz) sevk edecektir.
 3. IPX5, hatta tüm yönlerden jetleri karşı, 3 dakika, enjeksiyon en az yaklaşık 3 milyon uzaklıktan su / dakika 12.5 litre koşulları altında 6,3mm arasında bir iç çapa sahip olan enjeksiyon memesi kullanan bir iletişim cihazı olarak bir işleve sahip Ben demek. Derinlik 1,5 hidrostatik bir IPX8, oda sıcaklığında musluk suyu ve su altı cep telefonu, bu yaklaşık 30 dakika sonra sol üzerinden alındıkları zaman, bir iletişim cihazı olarak bir işleve sahip olduğu anlamına gelmektedir. IP6X, size bu ürüne şu toz çapı 75μm, iç toz saldırı içeren cihaza bu ürün koymak için 8 saat toz karıştırıldıktan sonra değil bir işlevi var demektir.

◆ “Xperia Z4” temel özellikleri

Detay hem kalite ve işlevsellik, tasarım peşinde bağlılık duygusu ve gücü Bağlılık
 • Sahne, nasıl kullanılacağı, ne olursa olsun Xperia Z’den sınırı (yönlü) güzellik peşinde, miras Omni denge ™ tasarımı tutmak için nasıl yararlı olabilir Iyice temperli cam arka panelindeki alüminyum plaka oyulmuş bir metal çerçeve sararak metal dokusunu dışarı çizim yaparken, devlet-of-the-art özellikleri ile dolu bir vücut, bu gücünü birleştiriyor.
 • Yaklaşık 5.2 inç geniş ekran ile donatılmış. Hakkında 8g ağırlığını azaltmak için, yaklaşık 0.4 mm incelmesi, önceki modelin Xperia Z3 ile karşılaştırıldığında, ince ve hafif bir taşıma kolay konut gerçekleşmiştir. (Xperia Z4: yaklaşık 152g yaklaşık 7.3mm kalınlığı, ağırlığında: Bir yaklaşık 6.9mm kalınlığı ve yaklaşık 144 g, Xperia Z3 ağırlığında)
 • Yine, parlatılmış metal metal çerçeve, parlaklık artırmak üzere bir muameleye tabi tutulmuştur. Köşe renkli reçinenin üzerinde şeffaf bir reçine bindirilmesi için iki tabakalı bir işlemi uygulanarak, bu da yapıyı embezzle zarar parlaklık ve renk kaybına zor etmektir.
Bir devlet-teknoloji ile donatılmış ana kamera için eklenmesi ön kamera üzerinde de, arkadaşlar kamera ile zevk için
 • [Ön kamera] odak uzunluğu 25mm geniş açı lens, ve yaklaşık 5,1 milyon piksel mobil görüntü sensörü Exmor R ile donatılmış. Otoportre ve video telefona ek olarak kolayca alınabilir gibi arkadaşlar ve aile gibi birden fazla kişi ile arka plan, grup fotoğrafı ile kombine edilmiştir. Çalışırken Ayrıca, kurulumu ile de çekim, elektronik kamera titremesi düzeltme fonksiyonu “akıllı aktif mod” daha evrim, sen fotoğraf makinesinin sallanmasını azaltarak net video çekimi elde edebilirsiniz.
 • Hareket ve önleme amaçla son 0.5 saniye, 2 saniye, 10 saniye uygun, duraklama süresini almaya gibi, deklanşöre basmak, kendi kendine çekim desen üç ayar olabilir. Ayrıca kendi almak yararlıdır.
 • [Ana kamera] olabilir G objektif ™ parlak çekim, 1 / 2.3-inç kompakt dijital fotoğraf makinesi ve eşit büyüklükte, mobil cihazlar için yaklaşık 2,070 milyon piksel görüntü sensörü Exmor RS® için, görüntü işleme motoru (Bionzu yüksek çözünürlüklü çekim BIONZ ® ulaşmak için ) gibi mobil gibi, Sony ekili olan kamera kameranın son teknoloji bir araya getirerek ediyorum.
 • Bir kompakt dijital fotoğraf makinesi ve yüksek hassasiyet çekim eşdeğer sonuçlanan gelen 1 / 2.3-inç geniş görüntü sensörü ve ISO12800, tarafından. Örneğin, doğum günü partisinde zaman kapalı, böyle bir alacakaranlıkta veya gece bile açık havada loş sahneler gibi karanlık bir sahnede, gelen, fotoğraf azaltılmış gürültü ile alınmıştır temizleyebilirsiniz.
 • Otomatik olarak optimal ayara ayarlamak için “pişirme modu” için “prim Rastgele Otomatik” bile sahne tanımak sırasında karanlık bir yerde ve arka ışık kamerayı, eklendi. Kendinize yapılan yemekler, bellek tadı ile birlikte güzel anılar bırakabilirsiniz.
 • , Tercih stili seçin konusu özgü “tarzı portre” vurgulamak ya da “AR maskesi” yakalanan yüzü örneğin yeni bir kamera uygulaması olarak arkadaş ve hayvanlarda (aşağıya bakınız), gibi, yüz ile sentez edilebilir ekledim.
LDAC Karşılıkları. Hi-Res (* 1) ses kaynağı yüksek kaliteli müzik deneyimi daha tanıdık ile birlikte karşılık
 • Bilgilerin yaklaşık 3 katı tutarına kadar mevcut tekniğine göre (* 2), ve yüksek kaliteli kablosuz müzik çalma ve yüksek kaliteli müzik deneyimi elde etmek için ses sıkıştırma teknolojisi LDAC yeni gelen.
 • Sadece can çıkış yüksek çözünürlüklü ses kaynağı (* 1) CD aşan zengin bir bilgi miktarı ile, Xperia kulaklık girişine benzer özellikli hoparlörler veya kulaklık bağlayın. Yukarı-ölçekleme Sony’nin benzersiz teknolojisi böyle bir CD veya MP3 olarak Buna ek olarak, yüksek çözünürlüklü eşdeğer sıkıştırılmış ses kaynağının bir kararın DSEE HX ™ yüklemesi tarafından (* 4), ben bile daha fazla gerçekçilik müzik dolu ses zaten yüksek-kaliteli hizmet.

* 4) 96kHz / 24bit eşdeğer kadar uzatıldı.

 • Kulaklık frekans özelliklerini ölçmek için el kulaklık gövdesinin üzerinde belirli bir süre müzik dinleyerek, yeni frekans karakteristiğine gelen çıkış için optimum fonksiyonu ile donatılmış. Mevcut kulaklıkları kullanırken bu özellik, müzik daha yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarabilirsiniz.
64-bit okta çekirdekli işlemci gibi donanım temel performans (Snapdragon 810) ile donatılmış
 • Qualcomm tarafından, Inc. 64-bit okta çekirdekli işlemci (Snapdragon 810) kamera başlangıç ​​ve stres olmadan reaksiyonu ve karakter girişi tarama uygulaması başlatmak monte, rahat tadını çıkarabilirsiniz. Buna ek olarak, Android 5.0 ile, rahat bir takvim şık ve kullanımı kolay oldu gibi e-posta ve kullanıcı arayüzü kullanabilirsiniz.
 • IPX5 / IPX8 eşdeğer su geçirmez performans karşılık, örneğin banyo veya mutfak sırasında, etrafında su içinde güvenle kullanılabilir (* 3) toz geçirmez performans ve IP6X eşdeğer (* 3). Kulaklık jakı kapağı ek bir su geçirmez USB terminali benimseyerek gereksiz hale gelir, ve açma veya şarj sırasında kapağı kapatarak karmaşıklığı ortadan kaldırır.
 • 6.9mm İnce kasa ve 2930mAh bir dahili pil, yaklaşık 17 saat (3G) uzun bir zaman sürekli konuşma süresi için gerçekleşmiştir. Ayrıca, aynı zamanda uzun ömürlü sürücü zaman olduğu Stamina modu donatılmış, belirtilen uygulama için bekleyen çalışmasını sınırlamak için.

◆ Aksesuarlar

Pencere ile kaplayın

Kapak, kamera, çalıştırılabilir müzik çalar, Xperia Z4 özel kapağını kapatmadan yaparken bir çağrı alabilirsiniz. Su geçirmez IPX5 / 8 eşdeğer (* 3). Dört renkli konuşlanan hangi Xperia Z4 için hazırlanmıştır.

Ürün Adı: Kapak SCR30 pencere
Renk: Beyaz, Siyah, Bakır, Aqua Yeşil satış süresi: 7.000 ¥ + vergi: Yaz fiyatı (Xperia Store, Sony mağazası) sonra

Masaüstü tutucu

Küçük tasarımına ek olarak, masaüstü tutucu Xperia Z4 kap-az USB terminaline gelen. Masaüstü sahibine Xperia Z4 takın, şarj edilebilir.

Ürün Adı: masaüstü tutucu Renk: Siyah çıkış tarihi: Daha sonra bu yaz

◆ önceki sergisi

22 Nisan (su) dan, bu yeni ürünün sergi Lider, ben Ginza Sony showroomlarında yapacağız.

◆ Xperia Z4 Ana özellikleri

Özellikler ※ güncel bilgiler duyuru tarihidir. Ürün özellikleri ve hizmet içeriği önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir. Lütfen aklınızda bulundurun.

Ürün adı Xperia Z4
Boyutlar (yükseklik x genişlik x kalınlık) Hakkında 146mm × yaklaşık 72㎜ × hakkında 6.9㎜
Kitle Yaklaşık 144 g
Pil kapasitesi 2930mAh
Ekran Sıvı kristal Mobil cihazlar için Kuşlar Işıltılı ekran
Boyut Hakkında 5.2 inç
Çözünürlük (piksel sayısı) 1920 × 1080
İşletim Android ™ 5.0
Dahili bellek (ROM / RAM) 32GB / 3GB
SD bellek kartı yuvası ○ (microSD, microSDHC, microSDXC (maksimum 128 GB))
Işlemci 2.0GHz / 1.5GHz Okutakoa
Dış bağlantı Bluetooth® Bluetooth® 4.1
Harici cihaz microUSB / MHL / kulaklık bağlantı terminali
DLNA
Ana yazılım Sony Mobile orijinal yazılım Böyle albüm uygulaması gibi müzik uygulamaları,
Google önceden yüklenmiş yazılım sağlar Google OYUN ™, YouTube gibi Google Maps ™, Gmail ™, Google Search ™, ™
Kamera fonksiyonu Ana kamera Mobil cihazlar için yaklaşık 20.700.000 piksel arka aydınlatmalı CMOS sensör yığılmış Exmor RS
Ön kamera Hakkında 5,1 milyon piksel arka aydınlatmalı CMOS sensör mobil cihazlar için Exmor R
Kamera titremesi düzeltme ○ Elektronik (video / fotoğraf) Otomatik odaklama ○ (Video / hareketsiz görüntü)
Otomatik deklanşör
Sinema filmi Görüntü boyutu
(Piksel)
<Ana kamera>
4K (2160p), full HD 60fps (1080p) / Full HD 30fps (1080p) / HD (720p) / VGA (480p) / MMS
<Ön kamera>
Full HD (1080p) / HD (720p) / VGA (480p) / MMS
Fotoğraf Işık ※ yalnızca ana kamerada
Hareketsiz görüntü Görüntü boyutu
(Piksel)
<Ana kamera>
20.7MP (4: 3) / 15.5MP (16: 9) / 8 MP (4: 3) / 8 MP (16: 9) / 3 MP (4: 3) / 2 MP (16: 9)
<Ön kamera>
5 MP (4: 3) / 3.7MP (16: 9) / 2 MP (4: 3) / 2M (16: 9)
Flaş ※ yalnızca ana kamerada Smile Shutter
Su geçirmez / toz geçirmez ○ / ○ (IPX5 / 8, IP6X)
NFC
Wifi IEEE802.11a / b / g / n (2.4GHz / 5GHz) uyumlu / ac, MIMO desteği
Başlıca Diller Almanca, İtalyanca, Norveççe Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Çekçe, Hollandaca, İngilizce (İngiltere), İngilizce (ABD), Fransızca, Lehçe, Rusça, İspanyolca, İsveççe , Türk, vb
Renk çeşitleri Beyaz, Siyah, Bakır, Aqua Yeşil
 1. “Xperia” bir ticari marka veya Sony Mobile Communications Corporation tescilli ticari markasıdır.
 2. “Exmor R”, “Exmor RS”, “BIONZ”, “G Lens”, “DSEE HX”, “LDAC”, “STAMINA” bir ticari veya Sony Corporation’ın tescilli ticari markasıdır.
 3. “POBox” ve “POBox” logosu Sony Computer Science Laboratories tescilli ticari markasıdır.“POBox” ortaklaşa geliştirilen Sony Computer Science Laboratuvarları ve Sony Mobile Communications Corporation teknolojisidir.
 4. “Android”, “YouTube”, “Google OYUN”, “Google Haritalar”, “Gmail”, “Google arama”, Google, ticari markaları veya Inc.’in tescilli ticari markalarıdır ..
 5. “Wi-Fi” Bir marka ya da Wi-Fi Alliance’ın tescilli ticari markasıdır.
 6. “Bluetooth” ticari markası veya Bluetooth SIG Inc. tescilli markasıdır, Sony Mobile Communications lisansı altında kullandı.
 7. “DLNA” bir ticari marka veya Digital Living Network Alliance tescilli ticari markasıdır.
 8. Burada adı geçen ürün adları ticari veya ilgili şirketlerin tescilli ticari markalarıdır.

kaynak : http://www.sonymobile.co.jp/company/press/entry/2015/0420_1_xperia_z4.html

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)