Sharp Aquos 120hz ekran yenilemeli telefon tanıtacak.

Sharp Aquos 120hz ekran yenilemeli telefon tanıtacak.

Japon ekran ar-ge devlerinden SHARP mobile platform için 120hertz tarama hızına sahip ekran geliştirdiğini idda eden bir concept video yayınladı.

Aquos diye adlandırdığı daha canlı tüm renklerin ayrı bir kontrolcüsü ile yapıldığını yıllardır söyleyen sharp led tv lerde Aquos  teknolojisini uygulamıştı.

Sharp ‘ın amacı ne ? 

Bu ekranı orta seviye bir android telefonda son kullanıcılarına sunacağa benziyor. Benim sharp telefonların alınıp alınmaması ile ilgili yorumum daha öncede söylediğim gibi telefon veya diğer ürettiği Led TV lerinde de aynı görüşteyim. Bu firma teknoloji geliştirme firması olduğundan son kullanıcı ürünlerini tavsiye etmiyorum sebebi de.  Türkiyedeki ve dünyadaki servis desteğinin olmaması ve son kullanıcı kısmı ana işleri olmadığından iddalıd adeğiller peki akıllardaki soruyu be nsorayım neden son kullanıcılara arada bir ürün çıkarıyor. sebebi de çıkardığı yeni teknolojisin son kullanıcı deneyimlerini geri bildirimlerini alıp düzelttikten sonra asıl işi son kullanıcı ürünü üreten firmalara ham madde ürünleri tedarik edebilmek için bir pazarlama stratejisi yani bizi kobay testcisi olarak kullanıyor. saten yazılımlarıda çok basit düzeyde geliyor asıl amaç ürettiği donanımı ekranı test etmek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)