LG G2 Android 5.0 ile çalışacak nexus. Nexus 5 çıkmak üzere.

Paylaş.

LG G2  Android 5.0 dan ilk görüntüler. Merhabalar, lansmanı yapılan LG g2 gerçekten olmuş gibi görünüyor. LG mobildede ekibi tamamlamış TV lider olan LG telefondada bende varım dedi. Fiyat uygun olursa kanaatim Samsungun tahtını sallayabilir.

Bu yazıyı yazarken aklıma bundan 12 yıl önce ilk LG ile tanışmam geldi. LG ozamanlarda beni şaşırtmıştı bilgisayar dünyasında CD Romların da lider olmuştu kopyalama cd lerde kimsenin okuyamadığını LG herzaman okumuştu. Ama ozamanlar diğer ürettiği ürünlere benim bakış açım biraz gerden ve temkinli olurdu LG bir marka klima LG gitsin cd rom üretmeye devam etsin derdim çün kü CD LG başarı ile üretiyordu halende öyle 🙂 şimdi LG nin başarılı bir mobil dünya ürününü yazıma taşıyacağımı 12 yıl önce nerden bilebilirdimki. Firmalara ve firmaların ürettiği ürünlerdeki kalite ve başarı ya an itibari ile bakmak sonucu ile karşı karşıyayız artık kimin kalite kimin başarılı ürüb ürettiği hızla dönen dünyamız da an itibari ile değişmekte.  işte buna bir örnekte LG dir. Bu telefonu almayı düşünmüyor değilim desem yalan söylerim.

Muhtemel rakipleri an itibari ile 🙂 Sony xperia Hanomi , samsung s 4 veya s5 gelebilir noye 3 farklı klasman , iphone 5 veya 5s .

ha birde hatice abla yani merdiven altı üreticisinden gelen HTC one var 🙂 ben buna artık yıldız yavaşları bitti mobile savaşlar başladı diyorum. Bakalım uzaydan bize hangi AMİRAL ller gelecek. Bir sonraki AMİRİAL keşfinde grüşmek üzere.

hızlıca G2 geçiyorum videoları izleyin diyorum.

Bir öz eleştiride yapmak gerekirse samsung s4 kasasına çok benziyor lg de koreli samsungda bir kardeş ortaklığımı var diye aklımada gelmiyor değil 🙂

LG G2

Nexus 4′te olduğu gibi  fiyat felsefesi 299 dolarlık bir fiyat bekleniyor tabiki bu fiyat play store daki satış fiyatıdır.

Ziyaretçi Modu, telefonunuzu bir başkası kullanmak istediğinde size konuk arayüzü kurmanızı sağlar. Böylelikle özel bilgi ve dosyalarınızı diğer kullanıcı göremez. Ayrıca güvenlik ve gizlilik için oldukça iyi bir uygulama.

bir diğer önemli özellik kamera arkasındaki hılı erişim tuşu ile hızlı kamera ve ses açma telefon kitleme özellği sunuyor

[youtube u97NNRpHT2I]

[youtube S77JQCw-1is]

[youtube zqmQ1A22nIQ]

[youtube  Jj8LHi3eRG8]

[youtube 7LBstDfHzfw]

 

samsung s4 ile lg g2 karşılaştırması

[youtube NWpFU0L3dDQ]

[youtube bY4mxN87hug]

tüm lansman

 

[youtube RRjR8UopZpw]

 

kaynaklar :

http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

 

http://www.google.com/nexus/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)