Hayalinizdeki Pc ve Notebook ‘u tasarlayın.

Paylaş.

İnsanlar hayalleri olmaz ise yaşayamaz günde kaç kere kaç tane hayal kurarız sayısını bizde bilmiyoruz.

design_pc_notebookBilişim Teknolojileri hayallemi doğuyor biraz felsefi konuşuyorum farkındayım. Herkesin kendi istekleri doğrultusunda istekleri vardır. Bu istekler günlük yaşamda kullandığımız bilgisayarlardada olabilir. Bu araçları başka insanların hayalleri ile üretici firmalar tarafından bizim önümüze koyuluyor, iyilerinden birisini seçip kullanıyoruz . Eskilerde falza seçim şansımızda yoktu enfazla 5 markanın hakimiyeti vardır mesela . Artık global dediğimiz küresel dünyada bilgi heryerde farklılık heryerde.

Ne kadar faklısını istiyoruz ?

Aslında burada fazla şansımzıda yok bu konu üzerine bir sürü firma özel tasarım ürünleri üretmek için çaba içerisine girmişlerdir. BMW firmasının geliştirmiş olduğu bir programda biraz sınırlı olasada (kasa dizaynı Bmw standart şaselerden birini seçmelisiniz)  birçok şeyi siz dizayn ediyorsunuz ve sizin yapmış olduğunuz arabayı size üretiyorlar. Etkileyici ama, özel olmasından dolayıda maliyetli ve tabiki biraz para gerektiriyor.

Özel olmak duygusallık ister 

Napolyonu bulmadan gelmeyin.  İşin özü parada , paranız varsa herşeyi yapabilirisniz gerçeğine malesef yenik düşüyoruz. Konuyu nerden nerelere getirsim aslında bu yazıda kısaca giriş yapmak istemediğimden biraz hayal gücümüzü geliştirelim istedim . Merak edenlere BMW program linki veriyorum bilenleriniz vardır.  Slogan şu BMW ni tasarla : ) http://www.bmw.com.tr/tr/tr/index_narrowband.html?ez_ref=narrowband 

Ya Pc ve notebook muzu  tasarlıyabilirmiyiz .

Bu soruyu sordum araştırdım Asus çıktı şaşırdım ve sonra şaşırmadım . Evet Asus ‘un felsefesini herzaman taktir etmişimdir. Beni genelde etkileyen bazı markalar vadır. Benim yaşam hayal tarzımı yakalayanların arkasındayımdır.

Daha fazla uzatmak istemiyorum işte kendi pcnizi dizay edin.  http://www.wepc.com/dream 

Belki asus model olarak çıkartır neden olmasın 🙂 

Hayalinizdeki Pc ve Notebook ‘u tasarlayın. Hayal kurmaya devam edin. Beyniniz sürekli gelişiyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)