CES 2013 mobile de bugün, Sony Xperia Z / ZL resmiyet kazandı.

Paylaş.

Sony Xperia Z / ZL

Merhabalar CES 2013 ‘in 2 gününde mobile etkinle tanıtımlar devam ediyor. Rapikleri ile rekabet edebilecek güçlü bir amiral çıkaramadıkları yönündeki özeleştirilerini 2013 gidereceklerini ifade eden sony mobile seo ‘su bu sene baya iddalı olduklarını xperia Z ile kanıtladılar. Su ve toz geçirmeyen süper bir tasarıma sahitp ve donanımı baya güçlü olan Z bu sene baya konuşulacağa benziyor.

Beklenen Sony Xperia Z / ZL resmiyet kazandı.

Başlıca En çarpıcı özellikleri

Su geçirmez

Nasıl emin olunabilir? Yüksek IP55 ve IP57 oranını elde etmek için, Xperia Z’yi 30 dakika boyunca suyun altında tuttuk ve ilk çıktığında yeni gibi iyi durumda olduğundan emin olduk. Fıskiyeye karşı da dayanıklıdır!

Toza dayanıklı

Her bir Android akıllı telefonu dışarıya çıkaramayacağımız için, toz testlerini laboratuvarlarımıza getirdik. Xperia Z’yi toza dayanıklı olarak etiketlemeden önce, toz testi haznesine koyduk ve işletiminin etkilenmediğinden emin olduk.

Dayanıklı cam

Ön ve arkadaki dayanıklı cam, sıradan camdan çok daha güçlüdür. Ayrıca, arka ve öndeki kırılmaz film sayesinde Xperia Z kırılmazdır.
Tüm denge tasarımı

Tasarım, her yönde denge ve simetri oluşturmaya odaklanır. Xperia Z’nin, ikisi bir araya geldiğinde yenilikçi bir çerçeve iskeleti oluşturan, güzel yuvarlaklı köşeleri ve yumuşak, yansıtıcı yüzeyleri olan yanları bulunur.

Dört çekirdekli işlemci ile şimşek hızında performans

En yeni Sony yazılımlarını, güçlü Qualcomm® Snapdragon™ S4 Pro işlemcisiyle bir araya getirdik. Bu gelişmiş dört çekirdekli işlemci size maksimum performans ve hız sağlarken, pilinizi tüketmez; aynı anda birden çok uygulama çalıştırın, yükleme süresi olmadan web’de gezinin ve videoları takılmadan izleyin. Snapdragon S4 Pro işlemcisi zaman uyumsuzdur, yani her çekirdek birbirinden bağımsız olarak çalıştırılır veya devreden çıkarılır. Böylece ihtiyacınız olan gücü ihtiyaç duyduğunuz anda alır, gücü gereksiz harcamazsınız.

Su geçirmez

[youtube KNsX30n0R3s]

[youtube Xa86s-tGHO4]

[youtube Jbdqw3S4X6w]

[youtube guOkVMWqP90]

[youtube gWysHOjl95E]

[youtube ktIhuJA_92I]

[youtube kAX60kRcgHo]

[youtube wUNXONWqcHo]

[youtube JR3wyHgyrCg#!]

[youtube yLojs9PJi4I]

[youtube gn0Q2qsqM30]

Xperia T ile karşılaştırın

[youtube gTuRJmdLtm0]

http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-z/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)