Asus Zenfone 3 çıkış sinyallerini vermeye başladı.

Asus Zenfone 3 çıkış sinyallerini vermeye başladı.

Zenvolotion  sloganı ile ilk teaser çıktı .

Zenfone 4,5,6 ile fiyat performans ile iyi giriş yapan Asus mobile dünyada zenfone 2 4gb ramli intel işlemcili seri ile bende telefonda varım dedi ve  devam ediyorum iddiasını sürdürmüştü.

Bakalım zenfone 3 de nasıl bir strateji ile devam edecek merakla çıkışını bekliyoruz. Acaba zenfone 2 deki gibi fiyat performans ile rakiplerine göre fiyat avantajı sağlamayı devam ettirebilecek mi yoksa ciddi bir fiyat artışı ile son mu bulacak.

son gelen dedikoduya göre teknik özellikler aşağıdaki gibi.

Asus Zenfone 3 haberleri

30 mayısta tanıtılması kuvvetli muhtemel haberler arasında yer alıyor

Beyaz, gümüş, altın, rose altın ve siyah renk seçeneklerine sahip olacak olan modellerde, önceki Intel Atom yonga setlerinin yerine Snapdragon yonga setleri kullanılacak. Asus zaten Zenfone 3’lerin %90’ının Snapdragon, %10’unun iseMediaTek yonga setinden gücünü alacağını açıklamıştı.

Ayrıca modellerde, 4GB RAM, 32GB depolama alanı, 23MP arka kamera, 8MP selfie kamerası, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi, ZenUI 3.0 arayüzü gibiözellikler bulunacak.

Üçüncü jenerasyon Zenfone’un ayak sesleri iyiden iyiye duyulmaya başladı. Son olarak ZenFone 3ailesinin tanıtım videosu yayınlanmıştı. Bugün iseZenfone 3 ailesinin yeni detayları sızdı.

3 farklı model olabilir

Bugün sızdırılan bilgilere göre, Zenfone 3 ailesi, üç farklı modelden oluşacak ve110 ile 370 dolar arasında fiyat etiketlerine sahip olacaklar. Bunların yanı sıra cihazlar 4.5 inç, 5 inç ve 5.5 inç büyüklüğünde ekranlara sahip olacak. Cihazların ekranları ise 2.5D Gorilla Glass 4 cam ile korunacak.

Son olarak bu modellerin Taipei’deki Computex etkinliğinde tanıtılacağını belirtelim. Bu etkinlik ise 30 Mayıs’ta gerçekleşecek. Ayrıca cihazların Haziran ayında satışa sunulacağını da belirtelim.

 

 

en eski leak dedikodular

kaynaklar : http://www.teknokulis.com/haberler/mobil/2016/05/19/asus-zenfone-3un-detaylari-sizdi-3-farkli-boyut-metal-cerceve-23mp-kamera

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Asus Zenfone 3 çıkış sinyallerini vermeye başladı., 6.0 out of 10 based on 1 rating