Windows 7 Temaları ve Arka Planlar

Paylaş.

windows7Microsoft giderek görsellikte profesyonelleşiyor .Windows 7 Temaları gerçekten windowsu çekici yapmış. İkinci nesil vista ile evrim geçiren windows son sürümü  windows 7 ile baya etkileyici.

windows 7 hem kolay hem performanslı hemde çok görsel . Minumum hardware platformunda bile az miktarda RAm tüketmesi . Kullanıcı dostu ve umut verici bir gelecek sunuyor.  Çökme endişesine dikkatli kullanıcılar hep olumsuz oalrak bakmıştır.  Windows 95 her an dökme riski vardı ve çok kolay bir donanım sebebinden çökerdi. Windows Xp de bu kaygı güvene dönüştü ve Windows vista ile kullanıcılar yine hüsranda . Bir sürü olumsuz uyumsuzluk problemleri  vista ‘nın  iticiliği uzmanların önermemesi. windows 7 nin daha güçlü olmasının başlıca sebeplerindendir.

windows-7-hd-theme-packBu sebeplerden tema olayına microsoft windows 7 de çok önem vermiş Mas Os X sistemindeki görselliği bile yakalamya başlamış diyebiliriz.  kendi beyendiğiniz resimleri arkaplanda slayt olarak istediğniz süre içerisinde karışık oynata bilirsiniz. kendi temanızı kendiniz yapabilirsiniz.  bence tema yani görsellik çok önemli , her gün kullandığımız pc veya Notebook muzun kullanırken bize zevk vermesi monotonluğumuzu ortadan kaldıracaktır. Ara sürmek mesela çoğu insan arabayı bir araç oalrak görür bazılarıda sürerken herzmana zevk alır. Karar sizin sevkli bir işletim sistemine sahip olmak için sizlere araştırdığım bazı kaliteli temaları sunacağım :

 işte bazı windows 7 temaları :

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)